Köpek Frizbi Oyuncakları Mama Kabı

Köpek Frizbi Oyuncakları Mama Kabı

Köpek Frizbi Oyuncakları Mama Kabı

Köpek Frizbi Oyuncakları Mama Kabı Ve Elizabeth Yakalığı Kuryemama.Com Sitesinde

Hayattaki çok az olay, yeni tüylü arkadaşımızla tanışmayı dört gözle beklediğimiz saatler kadar heyecanlandırabilir. Bir köpek yavrusuyla yaşamanın ne kadar büyük bir karar ve sorumluluk olduğunu anladığımızda, bir köpek yavrusunun neye ihtiyacı olabileceğini hemen araştırmak gerekmektedir. Yeni arkadaşı olan yavru köpek eve geldiğinde her şeyin mükemmel olması istenebilir. Evlat edinilen yavru köpek eve gelmeden önce tüm ihtiyaçlarını karşılayın ve sahibine ve yaşayacağı ortama hızla alışabilmesi için doğru tercihler yapılmalı. Böylelikle yavru köpek kendi huzurlu hissedebilecektir.

Köpek Yatağı

Bahçeli evi olan birisi köpek malzemesi alırken sadece bir değil iki köpek yatağı alması daha doğru olacaktır. Böylece köpeğin farklı yerlerde uyuyabilmesi için bir tane evin içinde bir tane de bahçede yatağı olmuş olur.  Köpeğin yatağını sıcak bir köşeye yerleştirilmesi de önemlidir. Köpeğin büyük bir yatakta uyumak yerine sıcak, küçük bir yatakta yatması huzurlu uyumasını sağlayacaktır.

Yavru Köpek Maması

Küçük olabilir, ancak köpeğinizin midesi dipsiz bir kuyu gibidir. Köpek yavrularının öncelikle kemik ve kas gelişimi için kaloriye ihtiyacı vardır. Herhangi bir yetişkin yemeğinin köpek maması yavru köpekler için çok sağlıklı bir seçenek olmayacaktır. Doğru köpek maması ile sağlıklı ve mutlu bir yetişkin köpeğe sahip olunabilir.

Köpek Mama Kabı Ve Su Kabı

Öncelikle köpek mama kabı  ve su kabı köpek eve gelmeden önce hazırlanmalıdır. Seramik veya paslanmaz çelikten yiyecek ve su kaplarının tercih edilmesi daha doğrudur. Bütçeniz nispeten kısıtlıysa plastik mama ve su kapları bir alternatif olabilir ama yine de kaliteye dikkat etmekte fayda var.

Köpek Tasması

Yavru köpeği eve getirirken ihtiyaç olan en önemli şey bir köpek tasmasıdır. Bu nedenle, köpeğiniz eve gelmeden kesinlikle alınmalıdır. Ayarlanabilir köpek tasmaları satın almak, köpeğin hızlı gelişimi sırasında tetikte kalınmasına yardımcı olur ve  her yıl yeni tasma alma zahmetinden kurtarır.

Ödül Maması

Köpek eğitimi hem sahipleri hem de köpek için eğlenceli ve önemlidir. Ailenin küçük yeni üyesi sahibinin onayladığı bir şekilde davranıyorsa, onu köpek maması ile ödüllendirip ve bu davranışı teşvik etmek gerekir.

Köpek Oyuncakları

Tüm köpek yavruları oyun oynamayı severler. Onlar için alınacak yavru köpek ürünleri arasında mutlaka seveceği köpek oyuncaklarına da yer verilmelidir. Neyi sevip sevmediğini anlamak için ilk seferde deneme yanılma yoluyla hareket etmek gerekir. Belki bir top, peluş hayvan veya frizbi tercih edilebilir. Özellikle frizbi git getir komutlarını öğrenmek için çok işlevseldir. Frizbi seçerken ağzına ve dişlerine zarar vermemek için yumuşak zarar vermeyenlerinden tercih edilmelidir.

Elizabeth Yakalığı

Köpekler ve köpek yavruları genellikle bu tasmalardan nefret eder, ancak yaraların daha hızlı ve daha sağlıklı iyileşmesi için kullanılmaları gerekir. Köpek veya kediler ameliyat olduysa, veteriner hekim köpeğin etkilenen bölgeyi yalamaması veya çiğnememesi için köpeğe Elizabeth yakalığı takması gerekmektedir. Bu, yaranın enfeksiyonunu veya dikişlerin açılmasını önler. Kullanılmaması, yeniden yaralanmaya veya yaralanmanın kötüleşmesine neden olabilir. Yakanın her iki tarafının da temiz olması önemlidir.

Köpek tasma takarken temizlemek zor olursa, tasmayı  temizlemek için nemli bir bez kullanılabilir. Bu süreçte köpeğiniz her zaman gözetim altında tutulmalı ve kendine zarar vermesinden kaçınılmalıdır. Yaka boyunda tahrişe neden oluyorsa ayarlanması veya farklı bir beden kullanılması gerekebilir. Böylelikle ameliyat yaraları ve dikişler sorunsuz bir şekilde iyileşecektir. Tüm bu ürünleri incelemek için Kurye Mama sitesinden faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir